W dzisiejszych czasach niemal każde gospodarstwo domowe dysponuje przynajmniej jednym samochodem. Nieprzypadkowo użyto tu słowa „przynajmniej”, bowiem bardzo wiele rodzin korzysta z dwóch aut. Niekiedy sytuacja tego wymaga, gdyż domownicy codziennie intensywnie z nich korzystają.

Niezależnie od tego ile i jakich samochodów znajduje się w konkretnym gospodarstwie domowym, każdy pojazd należy ubezpieczyć.

Tanie i najlepsze ubezpieczenie auta

Jeśli chodzi o ubezpieczenia samochodów w naszym kraju, każdy posiadacz pojazdu zobowiązany jest do wykupienia OC, czyli ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Pozwala ono pokryć szkody powstałe w wyniku ewentualnego wypadku drogowego.

Ale przecież samochód może spotkać znacznie więcej niebezpieczeństw niż kolizja drogowa. Niestety, w naszym kraju często dochodzi do kradzieży. Działają tu prężnie zorganizowane grupy przestępcze, specjalizujące się w tym procederze. Szczególnie narażone na kradzież mogą być nowe, atrakcyjne auta. Choć prawda jest taka, że spragniony łatwego zysku złodziej nie pogardzi żadnym pojazdem.

Jak uchronić się przed kradzieżą auta?

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być wykupienie AC (autocasco). Z pewnością zapewni to poczucie spokoju i bezpieczeństwa każdemu posiadaczowi samochodu.

Oprócz kradzieży, kolejną nieprzyjemną sytuacją, jaka może zaskoczyć każdego kierowcę, jest nagła awaria pojazdu. Biorąc pod uwagę najgorszy możliwy scenariusz, auto może zatrzymać się na środku autostrady czy w samym środki lasu na odludziu. Brzmi jak horror wielu kierowców. W takiej sytuacji nietrudno jest poddać się panice, zwłaszcza, jeśli ma się do czynienia z takim przypadkiem po raz pierwszy i nie wie się, co robić. W tym przypadku wybawieniem okaże się ubezpieczenie o nazwie Assistance. Mając dostęp do tej usługi, w awaryjnej sytuacji wystarczy zadzwonić po pomoc drogową, która bezpłatnie odholuje zepsuty samochód. Laweta zjawi się jak najszybciej.

Jak widać, wybór ubezpieczenia samochodu jest szeroki. Każde z nich niesie za sobą inne korzyści. Ale w zasadzie po co wybierać? Aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo swojego pojazdu i zapewnić sobie wewnętrzny spokój, najlepiej zdecydować się na korzystny pakiet ubezpieczeń. To wcale nie musi kosztować majątku. Ubezpieczenie samochodu z www.vwfs.pl może okazać się atrakcyjne cenowo. Profesjonalni doradcy dopasują najkorzystniejszą polisę, skrojoną pod potrzeby konkretnego klienta. Firma współpracuje z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku. W ofercie dostępne są OC, AC, Assistance, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków i Assistance. Wykupienie pakietu zapewnia dostęp do usług ASO i dealerów w całym kraju! Skorzystać z usług mogą posiadacze takich marek samochodów jak na przykład Skoda, Audi, Seat, Porsche, Volkswagen.

Dodatkowo, wcale nie trzeba wychodzić z domu. Całość można załatwić wygodnie z własnego fotela. Wybierz mądrze i zyskaj komfort i poczucie bezpieczeństwa dla swojego auta, a także portfela…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here