Obowiązkiem każdego pracownika, który legalnie był zatrudniony na terenie kraju tulipanów, wiatraków i rowerów – Holandii – jest złożenie do Belastingdienst corocznego zeznania podatkowego. Holenderski system podatkowy przewiduje kary, w przypadku spóźnienia lub całkowitego niedostarczenia dokumentów w wyznaczonym terminie. Jak temu zapobiec? Z pomocą przychodzi aplikacja Aaangifte24, z którą krok po kroku rozliczysz swój PIT z Holandii. 

Doradcy podatkowi online – w kilkanaście minut wypełnisz zeznanie podatkowe

Aplikacja do rozliczenia podatku z Holandii, daje Tobie możliwość wygodnego wypełnienia dokumentów, bez wychodzenia z domu. To pierwsze w Polsce narzędzie online, które dokładnie szacuje możliwą kwotę zwrotu podatku. Trzy proste kroki, które ułatwiają wysyłanie zeznań podatkowych z poziomu aplikacji. Jak to działa?

Wprowadzając dane ze swojej karty podatkowej – Jaaropgave – poznajemy kwotę podatku, która pojawia się w panelu aplikacji. Po przekazaniu wpłaty za usługę, kontaktuje się z nami doradca podatkowy. Ekspert pomaga nam w uzupełnieniu zeznania podatkowego, np. o przysługujące nam ulgi podatkowe, które mogą dodatkowo podnieść wysokość zwrotu. Rozliczenie podatku z Holandii jeszcze nigdy nie było tak proste. 

Rozliczenie holenderskiego podatku – bezpieczne i błyskawiczne

Pewny i szybki zwrot podatku z aplikacją Aaangifte24? To możliwe! Prosto, szybko i przede wszystkim po polsku. Za usługę płacisz tylko raz. Za cenę 89 euro otrzymujesz weryfikację, poprawkę, wysłanie zeznania podatkowego, tłumaczenia pism, odwołanie od decyzji i weryfikację ubiegłych lat. Rozliczenie podatku z Holandii każdy płatnik zobowiązany jest do wysłania dokumentów maksymalnie do 1 lipca. A kiedy zwrot podatku zostanie wypłacony? Nie ma określonej daty, jednak średni czas oczekiwania to 3 miesiące. Pod warunkiem, że zeznanie podatkowe wyślemy do ostatniego dnia czerwca.

Dlaczego warto skorzystać z Aaangifte24?

Rozliczenie podatku z Holandii za pomocą aplikacji, pozwala na oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Istnieje ryzyko, że wypełniając po raz pierwszy zeznanie podatkowe, popełnimy błąd, który będzie nas kosztował ponowne wysłanie dokumentów, a tym samym przedłużone oczekiwanie na zwrot podatku. Z doradcami podatkowymi z Aaangifte24 takich problemów mieć nie będziesz. Skorzystaj z narzędzia, jakim jest aplikacja, i ciesz się rozliczonym podatkiem z Holandii w kilka chwil!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here