Niespodziewane sytuacje wymagające dodatkowej gotówki zdarzają się niezwykle często. Jeszcze częściej bywa tak, że nie jesteśmy na nie przygotowani. Codzienne wydatki w znacznym stopniu pochłaniają domowy budżet i trudno jest odłożyć jakąś kwotę, która byłaby rezerwowa. Z pomocą w nagłych sytuacjach przychodzą firmy pozabankowe oferujące pożyczki z krótkim terminem spłaty. Takie rozwiązanie ma wiele zalet.

Pożyczka dostosowana do preferencji

Wiele parabanków posiada specjalny formularz, który daje możliwość regulacji kwoty pożyczki i czasu spłaty. To doskonała opcja, która szczególnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy na kilka dni przed wypłatą wydarzy się coś nieoczekiwanego – zepsuje się samochód, lodówka przestanie działać lub pojawi się nagła konieczność wizyty u prywatnego lekarza. Pożyczka może być wzięta tylko na kilka dni, dzięki czemu jej koszt również będzie mniejszy.

Szybki proces przyznania pożyczki

W wyżej wymienionych sytuacjach każdemu zależy na czasie. Firmy pozabankowe mają to na uwadze, dlatego cały proces od momentu wypełnienia formularza, aż po wpłynięcie gotówki na konto pożyczkobiorcy mija jeden dzień, a często jest to zaledwie kilka godzin. Minimum formalności to ogromna zaleta pożyczek pozabankowych. Formularz wymaga tylko kilku informacji, są to podstawowe dane osobowe, wskazanie wysokości dochodów i wydatków rodziny, skan dowodu osobistego, a kolejno przelanie jednego grosza na wskazane konto w celu weryfikacji tożsamości.

Bezpieczeństwo to podstawa

Negatywny stosunek do instytucji pozabankowych odchodzi w zapomnienie. Szybkie pożyczki online od Getbucks to często wybierana forma pozyskania gotówki potrzebnej w nieoczekiwanych sytuacjach. Getbucks i podobne firmy rzetelnie dbają o bezpieczeństwo całego procesu. Warunki pożyczki są niezwykle korzystne i dokładnie określone. Nie ma więc obaw, że spotkamy się z niejasnymi sytuacjami lub zapiskami tzw. małym druczkiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here