Firmowa flota samochodowa to narzędzie niezbędne do sprawnego funkcjonowania większości przedsiębiorstw. Teraz zarządzanie nią i optymalizowanie kosztów tankowania jest jeszcze łatwiejsze, dzięki kartom paliwowym FLOTEX Polska. Jak działa to rozwiązanie, dla kogo jest ono najwygodniejsze i na jakich stacjach benzynowych w Polsce można wykorzystywać karty paliwowe?

Jak działają karty flotowe dla przedsiębiorstw?

Karta paliwowa to wyjątkowo wygodne rozwiązanie dla wszystkich małych i średnich firm czy też do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Umożliwia ona bowiem dokonywanie bezgotówkowych płatności w systemie pre-paid na stacjach benzynowych. Dzięki temu właściciele firm mogą w pełni kontrolować ilość środków przeznaczonych na tankowanie, a rozliczanie ich jest dużo prostsze, ponieważ wszystkie transakcje czy koszty związane z przejazdami płaymi odcinkami autostrad w Polsce zestawione są na jednej zbiorczej fakturze otrzymywanej przez Klientów drogą elektroniczną. Historia każdej transakcji jest ponadto zapisywana w systemie internetowym, umożliwiającym generowanie szczegółowych raportów zakupu paliwa i weryfikację szczegółów dokonywanych zakupów.

Jak otrzymać kartę flotową FLOTEX Polska?

Procedury otrzymania kart paliwowych oferowanych przez FLOTEX Polska zostały maksymalnie uproszczone dzięki zastosowaniu systemu pre-paid. Zainteresowani naszą ofertą Klienci nie muszą przedstawiać w tym celu gwarancji bankowych lub ubezpieczeniowych, ani też wpłacać depozytu. Wystarczy przesłać skan dokumentów rejestrowych firmy (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG), a także złożyć online wniosek o wydanie i użytkowanie kart. Zostają one przygotowane i przesłane pocztą do Klienta w ciągu 10 dni roboczych. Złóż wniosek już dziś na: https://www.flotex.pl/

Na jakich stacjach można korzystać z kart paliwowych?

Karty flotowe FLOTEX Polska dają możliwość dokonywania bezgotówkowych transakcji na ponad 3 500 największych stacjach benzynowych w Polsce, które można najczęściej spotkać na trasie. Są wśród nich więc stacje ORLEN, BLISKA, BP, a także SHELL, co gwarantuje wygodne tankowanie w każdym rejonie naszego kraju. Dodatkową korzyścią przygotowaną dla Klientów FLOTEX Polska jest mapa cen udostępniona dla nich na naszych stronach. Na podstawie danych o tankowaniu na wszystkich stacjach, na których dokonywane są trakacje przez naszych Klientów prezentujemy najbardziej aktualne ceny paliwa, co umożliwia zaoszczędzenie nawet kilkunastu groszy na litrze. To kolejna korzyść ułatwiająca zarządzanie mikroflotą, a także optymalizowanie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here