Dystrybutor – jaki wybrać?

Otworzyłeś nowe biuro i zastanawiasz się, jak zaopatrzyć pracowników w wodę dobrej jakość? Poznaj dystrybutory do wody! Rynek przedstawia nam dwie propozycje. Dystrybutor do wody źródlanej (butelkowanej) i dystrybutor filtrujący. Wybór zależy od preferencji klienta. Niezależnie od wyboru, mamy gwarancję świeżej, krystalicznie czystej wody. Bardzo często też możemy liczyć na wiele jej rodzajów – wodę gorącą, zimną, pokojową lub gazowaną. Dodatkowym atutem jest schludny wygląd, dzięki czemu sprzęt z łatwością można dopasować praktycznie do każdego wnętrza, oraz łatwość instalacji. Wystarczy tylko gniazdko elektryczne. Podłączenie do sieci wodnej nie jest wymagane, co zapobiega wielu kłopotom. Jeśli chodzi o dystrybutory z wodą butelkowaną, trzeba zwrócić uwagę na ochronę środowiska. Zwykle butle zapełniane są do kilkudziesięciu razy (ok. 50), zanim zostaną poddane recyklingowi.

Woda dla biura – jakie korzyści?

Zaopatrzenie biura w dostęp do wody jest czymś oczywistym, jednak forma dystrybutorów ma wiele zalet. Dzięki temu zarówno pracownicy, jak i goście, mają stały dostęp do czystej, a co za tym idzie, bezpiecznej wody – tym prostym krokiem dba się o ich zdrowie. Kolejnym atutem jest też optymalizacja kosztów prowadzenia biura – korzystanie z tego typu sprzętu jest tańsze. Przy budowaniu wizerunku firmy, to również duży krok. Pozwoli ją zapamiętać jako nowoczesną i troszczącą się o środowisko.

Woda dla firm – co, gdzie, jak?

Dystrybutory to jeden z najbardziej opłacalnych i wygodnych sposobów na zapewnienie pracownikom stałego dostępu do napojów, wymaganego przez Kodeks Pracy. Nic dziwnego, że takie urządzenia zyskują coraz większą popularność. Woda dla firm Konin zapewni najlepszą jakość. Już za chwilę możesz się cieszyć świeżą i czystą wodą w swoim biurze. Dystrybutory do wody Konin zadbają o Twoje powodzenie! Jeśli chcesz pozytywnie zaskoczyć wszystkich zatrudnionych i klientów nie zwlekaj i zapewnij im zdrową i zróżnicowaną wodę już dziś!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here