Samochody poleasingowe to takie samochody, które ktoś kiedyś wziął w leasing, ale koniec końców, po wygaśnięciu umowy, nie zdecydował się na ich odkupienie od leasingodawcy. Zdarza się to rzadko, ale się zdarza. Takie auta trafiają więc później do ogólnej puli pojazdów używanych i tak samo jak i one są sprzedawane, tyle że na nieco innych zasadach. Celując w samochody używane z atrakcyjnym finansowaniem, zazwyczaj prędzej czy później dochodzi się do wniosku, że tymi samochodami będą właśnie głównie pojazdy poleasingowe. Okażą się korzystnym rozwiązaniem w naprawdę wielu sytuacjach.

Dla kogo auto polesingowe?

Po pojazdy poleasingowe w teorii każdy może sięgnąć, jednak w praktyce robią to głównie firmy. Na ogół te małe. Duże przedsiębiorstwo, które każdego miesiąca generuje naprawdę znaczące zyski, raczej nie będzie bawić się w szukanie aut poleasingowych, bo albo od razu sięgnie po nowe pojazdy, które idealnie spełnią jego potrzeby, albo weźmie je w leasing, by potem samodzielnie je wykupić. Samochody poleasingowe są natomiast interesujące dla mniejszych firm. Niewielkim działalnościom, choćby i tym jednoosobowym, zależy już bowiem na tym, by na nowym (używanym) pojeździe zaoszczędzić jak najwięcej tylko się da oraz by z takiej transakcji można było odliczyć podatek VAT, aby potem postarać się o zwrot tego podatku. Kupowanie samochodów poleasingowych jest więc opłacalne właśnie ze względów finansowych. Usługa staje się najkorzystniejsza dla tych, których interesuje oszczędzanie pieniędzy.

Jakie są zalety samochodów poleasingowych?

Główną zaletą jest na pewno szansa na pozyskanie świetnego, w pełni sprawnego i doskonale działającego auta. Samochody poleasingowe z store.vwfs.pl pod żadnym względem nie przypominają używanych samochodów z aukcji internetowych czy zwykłych komisów bądź skupów. Różnią się od nich jednym kluczowym parametrem. Charakteryzują się dużo niższym wiekiem i dużo mniejszym okresem użytkowania, co sprawia, że są sprawniejsze, a potem już podczas normalnego eksploatowania rzadziej się psują i nie wymagają ciągłego wkładania w nie jakichś dodatkowych pieniędzy. Można je utrzymać w dobrym stanie przy stosunkowo niskich kosztach. Nie trzeba też martwić się o to, że takie auto w jakimś dziwnym momencie odmówi posłuszeństwa albo coś się w nim popsuje, gdy akurat wyjedzie się nim na drogę. Jeżeli pojazd jest młody, takie sytuacje są po prostu rzadkością. Głównym autem wszystkich aut poleasingowych jest zatem ich wiek i wynikające z niego kolejne właściwości, takie jak chociażby niski przebieg pojazdu.

Czy warto kupić samochód poleasingowy?

Wnioski powinny być raczej jasne, więc teoretycznie nie trzeba ich nawet wysuwać. Poleasingowe samochody z Store.vwfs.pl są samochodami wartymi zakupu, zwłaszcza przy odpowiednim ich dopasowaniu do indywidualnych potrzeb. Każda firma, której zależy teraz na wykupieniu jakichś nowych aut i uzupełnieniu nimi swojej standardowej floty pojazdów, powinna zainteresować się modelami z rynku samochodów poleasingowych. Wśród nich można znaleźć naprawdę niezwykły okazy, ale też i auta zupełnie standardowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here