Rozwód to nie jest prosta sprawa i wymaga wielu formalności. Po pierwsze trzeba napisać pozew i uzasadnić, dlaczego małżeństwo się rozpadło. Po drugie w rozwikłaniu wszelkich sporów przyda się adwokat. W końcu trzeba obgadać takie rzeczy, jak podział majątku, opieka nad dziećmi czy kto będzie musiał poszukać sobie nowego lokum.

Te wszystkie decyzje wymagają gruntownego przemyślenia i nie można ich podejmować na chybcika. Na szczęście kłopot z wynajęciem adwokata można załatwić ekspresowo, bo poprzez stronę internetową. Znajdujące się tam informacje przyśpieszą podjęcie kroków prawnych i w konsekwencji współpracę z prawnikiem. Dzięki niej będzie można ustalić spójny harmonogram spotkań z adwokatem i dalsze posunięcia zmierzające do upragnionego celu, czyli rozwodu. Adwokat od spraw rozwodowych w Poznaniu już niejednokrotnie spotykał się w swoim fachu z pojęciem zdrady małżeńskiej, więc z pewnością będzie wiedział, jak formalnie rozwiązać taki właśnie związek.

Byłaś zszokowana, gdy nakryłaś męża z kochanką, ale od tego momentu postanowiłaś, że nie będziesz go o nic błagać ani skamleć o jego uczucie. Postanowiłaś działać natychmiast i jak najprędzej pozbyć się go z domu. On nawet nie protestował i potulnie się wyniósł. Ty z ciężkim sercem uruchomiłaś cała tę procedurę rozwodową i postanowiłaś wnieść o separację.

Po roku już nabrałaś pewności, że nie chcesz widzieć męża na oczy. Złożyłaś pozew poprzez stronę i czekałaś na rezultaty. Pierwsza sprawa rozwodowa w Poznaniu odbyła się po około 2 miesiącach od złożenia przez Ciebie pozwu. Sąd orzekł winę męża i pozwolił Ci zatrzymać dzieci. Mimo że rozwód był dla Ciebie traumatycznym przeżyciem, jakoś go przetrwałaś. Udało się także bez większych waśni podzielić majątek i ustalić harmonogram spotkań byłego męża z dziećmi. Bardzo się z tego ucieszyłaś, bo choć Twój były partner mocno Cię skrzywdził- nie chciałaś, abyście zostali śmiertelnymi wrogami. Dzieci ucierpiałyby na tym najbardziej.

Więcej: kliknij tutaj

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here