Wigilia jak i całe święta wzbudzają wyłącznie pozytywne i bardzo ciepłe skojarzenia u zdecydowanej większości populacji naszego globu.

Najważniejsze to odpowiednio szybko się do nich przygotować. Nie ma najmniejszego sensu tracić najbardziej klimatycznych dni grudnia na bieganie po sklepach i walczenie o resztki z półek. Ta uniwersalna mądrość nie przychodzi oczywiście sama, a pojawia się z biegiem lat.

Najprzyjemniejszym momentem świąt jest ich puenta czyli wspólny posiłek z najbliższymi nam osobami i oczywiście rozpakowywanie prezentów z wypiekami na twarzy. Skarpetki pod choinką wyszły z mody jeszcze za nim zdążyły do niej wejść, więc prezentu którymi obdarujemy naszą rodzinę i bliskich będą wymagać od nas zdecydowanie j więcej wysiłku z którym niestety w parze idą królowie umieszczeni na banknotach NBP. Na czym jak na czym, ale na świętach i szczęściu zdecydowanie nie wypada oszczędzać.

Nawet jeżeli dojrzale i bardzo sumienne oszczędzaliśmy na ten jeden kluczowy dzień w roku to i tak nie daje nam to żadnej gwarancji. W czasach, których przyszło nam żyć liczba tematów tabu spadła do minimum i takie słowo jak „pożyczka” zdecydowanie nie jest choćby najmniejszym powodem do wstydu.

Jeżeli czujemy, że dla własnej wygody warto uzupełnić pewne małe braki na naszym bankowym koncie to po prostu to zróbmy. Dojrzali ludzie nie powinni pozwolić sobie na zaskoczenie w najmniej odpowiednim momencie.
Liczba wydatków, które stoją przed nami jako organizatorami świątecznej kolacji jest naprawdę długa i za nim się o niej na spokojnie nie pomyśli to mało kto ma tego świadomość.

bankrut

Na uroczystą kolacje zdecydowanie warto ubrać się elegancko, więc garnitur który pamięta czasy naszego egzaminu dojrzałości zdecydowanie powinien pójść w odstawkę i zrobić miejsce w szafie na nowe gustowne ubrania, które już chwilę po przyjściu gościu pozwolą im zauważyć jak ważna jest to dla nas chwila.

Dwanaście potraw na stole to obecnie bardziej przysłowie niż wymóg, ale nie zmienia to faktu że kilka potraw zdecydowanie powinno się na nim znaleźć. Sami oczywiście nie mamy czasu na wielogodzinne przesiadywanie w kuchni, więc warto ułatwić sobie to zadanie i zainwestować w catering. Niech o naszą wygodę zadbają profesjonaliści, którzy z łatwością wcelują w gust zarówno nasz jak i naszych gości. Nie ograniczając się wyłącznie do polskiej kulinarnej klasyki.

Kolejnym punktem niestety tym najbardziej kosztownym są oczywiście prezenty. Kupić cokolwiek umie każdy, ale schody zaczynają się w momencie gdy chcemy zaznaczyć jak bardzo zależy nam na szczęściu ludzi, którzy nas otaczają. Mówiąc najprościej prezent musi być trafiony i spełniać oczekiwania obdarowanego. Takie wygórowane wymagania zmuszają nas oczywiście do pozbycia się kilku zer z naszego konta i mocne, a może nawet całkowite uszczuplenie naszych sumiennie zbieranych oszczędności.

Na szczęście z pomocą przychodzi nam wiele wyjątkowo korzystnych ofert i nie musimy napadać na przysłowiowy bank, a po prostu grzecznie podejść do okienka i spytać o najtańszy kredyt gotówkowy. Pośpiech oczywiście jest najgorszym z możliwych doradców, więc przed złożeniem podpisu poprzedzającego nasze świąteczne wydatki musimy na spokojnie zapoznać się z kilkoma kluczowymi atrybutami pożyczki na którą planujemy się zdecydować.

najtańszy kredyt gotówkowy

1.Kwota, którą planujemy uzyskać nie może być przypadkową sumą, a powinna być dokładną liczbą która w pełni pokryje nasze wydatki. Nie ma najmniejszego sensu pożyczać więcej pieniędzy niż w rzeczywistości potrzebujemy na nasze precyzyjnie zaplanowane wydatki.

2.Czas spłaty pożyczki powinien być w pełni dopasowany do naszych możliwości finansowych. Warto rozłożyć go na jak najwygodniejszy dla nas okres czasu. Im szybciej uporamy się ze spłatą tym szybciej będziemy mogli skupić się na realizacji nowych celów. Oczywiście każdy kij ma dwa końce i odpowiednio wydłużony czas spłaty z łatwością może nawet pozwolić nam zapomnieć o pożyczce. Im dłuższy czas spłaty tym niższe raty naszego kredytu.
W przypadku kiedy nasza sytuacja życiowa jest bardziej niż trochę skomplikowana warto rozważyć pożyczkę, której spłatę zaczniemy dopiero po np. 6 miesiącach. Kredyty z upływem lat naprawdę stały się bardziej elastyczne i z łatwością dopasują się właśnie do nas.

3. Odsetki są zdecydowanie kluczową kwestią, której sprawdzenie będzie wymagać od nas sporo uwagi. Warto dwa,a może nawet trzy razy upewnić się, że nasz domowy budżet jest w stanie je udźwignąć. Nikt nie lubi przepłacać i ta złota zasada dotyczy również pożyczania pieniędzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here