Na pewno wolałbyś uniknąć konieczności pożyczania pieniędzy. Starasz się zresztą tak zarządzać swoim budżetem, aby na wszystko ci starczało, jednakże pewne nagłe sytuacje mogą wręcz zmusić cię do zwrócenia uwagi na oferty banków. Znacznie lepszym wyborem będą jednak produkty występujące wśród propozycji instytucji pozabankowych. To te instytucje oferują ci bowiem korzystne pożyczki ratalne, które możesz wziąć nawet bez wychodzenia z domu. Wszystkie sprawy i formalności załatwiasz przez Internet. Wystarczy, że spełnisz kilka podstawowych wymogów.

Pożyczki ratalne w 15 minut

Pożyczki mogą być oczywiście zaciągane tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Zanim uzyskasz więc potrzebne ci pieniądze, będziesz musiał wykazać, że masz ukończone osiemnaście lat, bo jest to minimalny wiek dla pożyczkobiorcy. Potwierdzeniem twojej pełnoletności będzie oczywiście dowód osobisty. Wypełniając formularz na stronie instytucji pozabankowej, na pewno zostaniesz poproszony o podanie w nim informacji wyciągniętych z wybranego dokumentu.

W nieco trudniejszej sytuacji możesz się znaleźć, jeżeli jesteś osobą zadłużoną. Ale nawet długi nie sprawiają, że pożyczka na raty staje się dla ciebie czymś totalnie nieosiągalnym i niedostępnym. Wciąż jesteś w stanie ją wziąć. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na oferty kierowane bezpośrednio do osób zadłużonych, czyli tych, które nie radzą sobie ze spłacaniem wcześniejszych zobowiązań finansowych. Wbrew pozorom jest ich teraz całkiem sporo. Istnieją nawet specjalne kredyty kierowane do osób, które mają już na sobie komornika.

Decydując się na zaciągnięcie kredytu w instytucji pozabankowej, najprawdopodobniej nie będziesz musiał pokazywać zaświadczeń o swoim aktualnym wynagrodzeniu czy prezentować swojej historii kredytowej. Pamiętaj jednak, by upewnić się, że później zdołasz spłacić wzięte pożyczki na raty przez Internet. Nie ma sensu bowiem pakować się w jeszcze większe tarapaty finansowe. Upewnij się więc, że poradzisz sobie ze spłacaniem wszystkich rat w zaznaczonym w umowie terminie.

Źródło: https://www.get-money.pl/banki/pozyczki-na-raty

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here