Hale nadmuchiwane są przeznaczone do stosowania w każdej branży wymagającej zamkniętych obszarów, takich jak obiekty sportowe, przemysł rolniczy, budynki magazynowe czy ekspozycyjne. Najważniejszymi zaletami systemów pneumatycznych jest to, że są przenośne, mogą być instalowane lub demontowane, a przy wielu zaletach wykazują się także dużą trwałością.

Hale namiotowe pneumatyczne zbudowane są z systemu powłok wypełnionych powietrzem pod ciśnieniem. Dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów pneumatyczne konstrukcje są wygodnym rozwiązaniem dla sal sportowych, obiektów targowych czy eventowych. Dzięki najnowocześniejszej technologii namioty pneumatyczne (https://www.ekodynamic.com.pl/o-nas/ekodynamik/) doskonale radzą sobie z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, takimi jak silne wiatry czy duże obciążenia śniegiem. Obiekt pneumatyczny umożliwia swobodne i bezpieczne uczestnictwo niezależnie od pogody na zewnątrz w:

  • zajęciach sportowych,
  • rekreacyjnych,
  • handlowych
  • towarzyskich

Surowce i technologia

Konstrukcje pneumatyczne są wytwarzane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów. Pamiętać należy, że każda hala namiotowa jest tak trwała, jak mocne i dobre jakościowo są surowce, z których jest wykonana oraz jak trwałe są łączenia powłok. Producent hal pneumatycznych współpracuje z liderami technologii elastycznych materiałów kompozytowych, dzięki czemu wykorzystuje innowacyjne rozwiązania i jest zawsze o krok przed konkurencją.

Przy produkcji hal pneumatycznych stosowane są zarówno klasyczne tkaniny powlekane tradycyjnymi komponentami i impregnatami, jak i specjalne niechłonne materiały z powłoką z fluoru lub dwutlenku tytanu. Wszystkie warianty użytych materiałów charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i są odporne na promieniowanie UV, mają działanie przeciwgrzybicze, nie wchłaniają brudu i są zabezpieczone przed zamarzaniem lodu i śniegu.

Kompleksowe systemy i wyposażenie

Nasze kopuły pneumatyczne są montowane przez wykwalifikowane ekipy montażowe, co gwarantuje prawidłowy montaż, płynną pracę i długą żywotność. W namiotach i halach pneumatycznych, aby zminimalizować straty ciepła, przyjęto kompleksowe podejście, w tym ulepszony przepływ powietrza, wysokiej jakości materiały membranowe, mostki termiczne, izolację i ulepszone termostaty. Oszczędności termiczne w porównaniu ze starszymi typami namiotów wynoszą nawet kilkadziesiąt procent. Dzięki takim rozwiązaniom systemy grzewcze i wentylacyjne są bardziej wydajne i działają bezawaryjnie przez wiele lat.

Gwarancja wieloletniego użytkowania

Podstawa trwałości każdej konstrukcji powietrznej jest właściwa jej instalacja i montaż przez wykwalifikowaną ekipę specjalistów. Dobrze wykonane prace montażowe gwarantują trwałość bezproblemowe korzystanie z obiektu nawet do 20 lat. Hale powietrzne objęte są gwarancją na samą konstrukcję oraz poszczególne komponenty i wyposażenie dodatkowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here