Jesteś szefem firmy albo prowadzisz ważny projekt? A może obowiązki służbowe każą ci podróżować po całym świecie? W tych sytuacjach zawsze musisz mieć przy sobie sprzęt, na którym możesz szybko wykonać pilną pracę. Obojętnie, gdzie jesteś, niektóre obowiązki muszą być zrobione tu i teraz. Podpowiadamy, czy w takim przypadku lepiej sprawdzi się tablet, czy laptop.

Większa wygoda i maksymalna mobilność

Przyjęło się, że tablet służy wyłącznie do rozrywki. Czy to aby na pewno prawda? Okazuje się, że pod wieloma względami tablet jest lepszą opcją w czasie pracy w podróży. Decyduje komfort, jako że jest to przede wszystkim o wiele wygodniejsze rozwiązanie – przede wszystkim dlatego, że tablet jest zwyczajnie mniejszy. Możesz go łatwo przewieźć w torebce lub plecaku, mieści się w bagażu podręcznym i nie wymaga dodatkowej torby jak laptop.

Mobilność tabletów sprawia, że w czasie długich podróży służbowych, zwłaszcza w czasie długich lotów lub przejazdów, o wiele lepiej się sprawdzają. Tak naprawdę jest to sprzęt uniwersalny, który z jednej strony może posłużyć ci za narzędzie pracy w razie potrzeby, z drugiej będzie po prostu sposobem na zabicie czasu. Gry, filmy, przeglądanie Internetu – wygodnie, mobilnie i wszędzie tam, gdzie rozkładanie laptopa może być niekomfortowe albo czasochłonne.

A co z ładowaniem?

Jeśli chodzi o ładowanie, tablet także zdecydowanie wygrywa. I to ogromną nadwyżką punktów! Laptopy są większe, mają więcej opcji i chociaż mają także bardziej pojemne baterie, szybciej zużywają energię i wyładowują się. Najlepsze modele potrafią pracować do 5 godzin na jednym ładowaniu.

Za to lekkie, małe tablety potrafią pracować bardzo, bardzo długo. Chociaż ich bateria jest mniejsza, najnowsze technologie sprawiają, że jest także coraz bardziej wydajna. Dlatego też na przykład tablet Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835NZKAXEO potrafi działać aż 16 godzin przy dużym obciążeniu – przy oglądaniu wideo. To sprawia, że z pewnością będziesz mógł wydajnie pracować przez całą podróż, nie musząc martwić się dostępem do źródła zasilania.

Tablet Samsung SM-T830NZKAXEO idealnie przystosowany do pracy

Warto zwrócić uwagę także na to, że tablet Samsung Galaxy Tab S4 jest idealnie przystosowany do wymagań osób, które chcą pracować. Przede wszystkim ma opcję Samsung DeX, która zmienia ekran w ekran komputera stacjonarnego. Ma wysuwany pasek zadań i umożliwia pracę w wielu oknach. Wszystko po to, by było ci wygodnie, a praca w podróży nie męczyła, tylko była efektywna i produktywna.

Tablet SM-T835NZKAXEO można podłączyć także do klawiatury i myszki, by zmienić go w wygodny, bardzo lekki komputer. Można także dopiąć go do monitora zewnętrznego. W ten sposób lepiej przedstawisz swoje prezentacje czy pomysły albo zobaczysz na większym ekranie wizualizacje swoich projektów. W tym wypadku tablet SM-T835NZKAXEO będzie po prostu służył za gładzik lub klawiaturę. Wygodnie, szybko i bez problemu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here