W ostatnich latach obserwujemy w Polsce wzrost gospodarczy, który w sposób bezpośredni przekłada się na wzrost zamożności naszych rodaków. Ma to wpływ na wzrost bieżącej konsumpcji- ale nie tylko.

Coraz więcej osób postanawia zacząć inwestować. Sprzyjają ku temu zgromadzone w ostatnich latach środki. Nie każdy jednak posiada dostateczną wiedzę, by móc zająć się samodzielnie tym zagadnieniem. Nic dziwnego- nie każdy przecież musi znać się na wszystkim. Niektóre sprawy lepiej czasami pozostawić w rękach specjalistów. Na pomoc wszystkim chcącym zacząć inwestować swoje środki przychodzi na pomoc firma Freedom 24- nowa platforma inwestycyjna.

Czym jest Freedom 24?

Freedom 24 to przede wszystkim sklep internetowy, w którym możemy kupić akcje największych spółek z Europy, Ameryki czy Azji.

To bardzo proste. Wybieramy akcje w sklepie, płacimy za nie kartą Visa/MasterCard. Wypełniamy dane osobowe i podpisujemy umowę za pomocą wiadomości SMS. Zakupione papiery wartościowe zostają zapisane na naszym rachunku inwestycjnym.

Dlaczego warto inwestować z Freedom 24?

Po pierwsze sam proces rejestracyjny jest bardzo prosty. Należy jedynie wypełnić ankietę i wykonać zdalną procedurę podpisywania dokumentów.

Dla zarejestrowanych klientów firma oferuje daleko idące wsparcie merytoryczne, które stanowi między innymi : codzienna analityka, tygodniowe pomysły inwestycyjne, globalne przeglądy. Ma to szczególne znaczenie, kiedy dopiero zaczynamy inwestować i zdobycie niezbędnej wiedzy jest dla nas jednym z priorytetów. Ale to jeszcze nie wszystko.

Freedom 24 stawia na budowanie trwałych i długofalowych relacji ze swoimi klientami.

Firma otrzymuje zyski wraz z klientem, więc w jej najlepszym interesie leży to, aby pozyskać klienta jako długoterminowego inwestora.

Profesjonalizm to podstawa.

Platforma Freedom24 tworzona jest przez grupę najlepszych informatyków i traderów- wspomaganych przez najlepszych profesjonalistów. Łączny kapitał firmy wynosi sto piętnaście milionów dolarów, a łączna wartość aktywów klientów wynosi siedemset milionów dolarów. Świadczy to z pewnością o skali zaufania względem profesjonalizmu i rzetelności podejmowanych działań. Co warto nadmienić, firma działa w stu procentach legalnie, w oparciu o stosowne regulacje prawne. Mamy tutaj do czynienia z pełną rzetelnością.

Inwestowanie to bardzo ważny obszar naszego życia. Dzięki niemu możemy rozwijać się pod względem finansowym. Warto robić to w oparciu o współpracę z najlepszymi partnerami.

Freedom znaczy wolność.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here