Ubezpieczenia są sektorem, który jest niezwykle odporny na wahania koniunktury. Niezależnie od tego, czy występuje boom gospodarczy, czy recesja, ludzie muszą ubezpieczać swoje samochody, nieruchomości i oczywiście swoje życie. Wielu klientów wybiera oferty znanych towarzystw ubezpieczeniowych, dlatego franczyza ubezpieczeniowa jest bardzo dochodowym i stabilnym biznesem.

Franczyza ubezpieczenia RCU – dlaczego warto?

Model współpracy z nami i praca jako agent RCU to rozwiązanie, które możemy elastycznie dopasować do potrzeb zainteresowanych Partnerów. Oferujemy niezbędne narzędzia w celu zwiększenia konkurencyjności i dotarcia do nowych Klientów. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór Towarzystw Ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życiowe i inne. Intuicyjny system informatyczny połączony z systemami Towarzystw umożliwia naszym franczyzobiorcom dostęp do porównywarki ofert, modułu generującego polisy oraz opracowującego produkcję.

Agent RCU – stabilna pozycja w renomowanej firmie

Już od ponad 20 lat tworzymy Rodzinę Partnerów RCU Ubezpieczenia, która jest oparta na trwałych relacjach partnerskich, opartych na przejrzystych zasadach i wysokich prowizjach. Dbamy też o to, by nasz model franczyzowy zawierał szereg innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych, dostosowanych do wymagań i doświadczenia naszych partnerów. Staramy się, aby nasza sieć stale się rozwijała i była oparta na sprawdzonych i zweryfikowanych metodach postępowania, które stosuje każdy agent RCU.

Warianty współpracy – franczyza ubezpieczeniowa

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym z doświadczeniem, skorzystaj z Premii na Start. Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego na początku współpracy, wybierz Pas Startowy, dający Ci taką możliwość przez dwa lata. A jeśli chcesz współpracować bez zobowiązań, skorzystaj z opcji Partner Polecający, pozwalającej Ci na dalszy rozwój.

Jakie korzyści otrzymują franczyzobiorcy?

Po rozpoczęciu działalności, jaką jest franczyza ubezpieczenia, Partnerzy otrzymują dostęp do szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, w tym produktów własnych RCU, systemów premiowych i konkursów dla Partnerów. Dosają też nasz system sprzedażowy wykonujący kalkulację przy wykorzystaniu skanera kodu AZTEC, realizujący wystawienie polisy i zarządzania produkcją oraz CRM, połączony z systemami informatycznymi Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zapewniamy też bieżącą pomoc Działu Wsparcia, wsparcie Opiekunów oraz działu IT i Reklamy, indywidualną stronę internetową i bibliotekę materiałów reklamowych, a także możliwość rozwoju swoich kompetencji w ramach programu RCU|EDU.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here