Dziesięć tysięcy złotych to nie jest tak dużo pieniędzy. Wszystko jednak będzie zależne od tego czy wymyślimy coś sensowego. To będzie właśnie albo nasz sukces albo porażka. Na pewno tak małych pieniędzy nie opłaca się wpłacać na lokatę. Zarobimy w rok kilkanaście złotych i nic więcej, zatem takie rozwiązanie nie opłaca nam się w żaden sposób. Warto, zatem otworzyć sklep internetowy. Tylko, czym handlować. Dziesięć tysięcy to nie duża kwota, ale jeśli otworzymy sklep z gadżetami to można będzie tego kupić bardzo dużo. W ostatnim czasie bardzo popularne są koszulki, na których można wykonać własny nadruk.

Klienci wybierać gotowe wzory albo korzystają z tych, które sami mają na swoich komputerach. To dobry sposób na biznes tym bardziej, że koszulki nie są tanie. Potrzebujemy tylko jeszcze z tych dziesięciu tysięcy wydać trochę pieniędzy na pozycjonowanie naszego sklepu internetowego. Wtedy będziemy bardziej widoczni i na pewno przełoży się do na większość ilość klientów. Mając taką kwotę można również kupić samochód, który naprawimy we własnym zakresie i sprzedamy z zyskiem.

Potrzebujemy tutaj zdolności manualnych, bo inaczej nie uda nam się tego zrobić tanio. Polegając na mechanikach, którzy mają wszystko zrobić za nas wydamy na taki samochód bardzo dużo pieniędzy i na pewno na tym nie zarobimy. Trzeba rozejrzeć się po okolicy czy jest coś takiego, co może dać nam zysk. Wszystko jest lepsze niż lokata w banku, nawet granie na loterii daje większe zyski. Dlatego trzeba dobrze ulokować swoje pieniądze żeby nie przynosiły straty. Pamiętajmy o tym, że mamy inflacje i rok za rokiem nasze pieniądze, jeśli nie zarabiają to są coraz mniej warte.

Co jeszcze można zrobić?

Na pewno warto byłoby się zastanowić nad inwestycjami na giełdzie. Dziesięć tysięcy złotych daje już jakieś możliwości. Nie zyskamy może kroci, ale od czegoś trzeba będzie zacząć. To, dlatego warto inwestować w różne akcje, a tym samym będziemy automatycznie zmniejszać ryzyko niepowodzenia. Na pewno na wszystkim nie stracimy, dlatego warto zastanowić się, w co konkretnie inwestować.

Może warto wybrać złoto? Ceny złota są dość wysokie i jeśli kupimy je wtedy, kiedy kurs będzie bardzo niski to można będzie tylko na tym zarobić. Złoto zawsze jest w cenie, dlatego to dobra inwestycja. Problemem może być jedynie to, że na zwrot trzeba będzie trochę czasu poczekać. W ten sam sposób można będzie inwestować w waluty. Gorzej, jeśli nie mamy aż tyle czasu żeby czekać. Wtedy tylko giełda może nam przenieść szybki zysk.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here