W dzisiejszych czasach mamy wiele sposobów na to, żeby w krótkim czasie polepszyć swój budżet domowy. Jeszcze do niedawna dostępność pożyczek nie była aż tak ogromna jak na dzień dzisiejszy.

Kiedyś nie do pomyślenia było to, żeby uzyskać dodatkowe pieniądze totalnie bez wychodzenia z domu. Teraz jest to bardzo powszechna praktyka, pożyczkę możemy wziąć z każdego miejsca, jedynie czego będziemy potrzebowali to dowód. Zbliża się okres świąteczny, za oknem pojawiają się coraz częściej płatki śniegu, które tworzą tak pożądaną przez nas atmosferę świąteczną. Białe święta, to coś o czym marzy każdy z nas. Nasze dzieci powoli zaczynają wypatrywać Mikołaja, który przybędzie do nich z ich wymarzonymi prezentami, zapakowanymi w kolorowy papier.

Przecież wypisali do niego tyle listów z prośbami, że nie ma możliwości, żeby tego nie zrobił. Zaczynamy się też rozglądać za choinką, najlepiej taką olbrzymią, rozłożystą, sięgającą w naszym mieszkaniu pod sam sufit. Najlepiej też, żeby byłą naturalna i świeżo ścięta z lasu. Idziemy do najlepszego sklepu oferujące takie drzewka i wybieramy idealną sztukę dla siebie. Musi być idealna, przecież będzie w naszym gospodarstwie z nami przez całe święta.

Dodatkowo musimy ją przystroić, dzisiaj w sklepach znajdziemy dosłownie każdą ozdobę jaką możemy sobie tylko wymarzyć. Kupujemy przepiękne bombki, czasami nawet te najdroższe, wykonane ręcznie przez rzemieślników zajmujących się takimi wyrobami. Musimy również kupić łańcuchy w naszych ulubionych kolorach. Jeśli chodzi o choinkę, jesteśmy prawie na ostatnim etapie przystrajania. Pozostało nam już tylko kupić lampki choinkowe i odpowiednio rozłożyć je na gałęziach naszego drzewka.

Niestety, szybko orientujemy się, że wszystkie te przyjemności są tak bardzo drogie, a chcielibyśmy mieć ich jak najwięcej. Musimy więc zacząć rozglądać się za dodatkową gotówką. W naszej obecnej sytuacji powinniśmy szybko zasilić nasze portfele dodatkowym zastrzykiem gotówki. Najlepiej żeby była to pożyczka, która nie będzie sprawiała nam dodatkowego zachodu.

pożyczka online na raty

W okresie świątecznym przecież nie mamy czasu na to, żeby stać w olbrzymich kolejkach w banku. Musimy zatem znaleźć jakąś alternatywę. Pożyczka online na raty to coś co powinno nas zainteresować w okresie świątecznym. Bardzo duża dostępność interesujących nas ofert, sprawia, że gotówkę możemy otrzymać kompletnie bez wychodzenia z naszego gospodarstwa, w którym przecież trwają przygotowania do świąt.

Zatem, co powinniśmy zrobić, żeby otrzymać taką pożyczkę?

Oczywiście musimy zacząć od tego, żeby zapoznać się z ofertami jakie dostępne są w internecie. Musimy przecież wybrać najkorzystniejszą dla nas opcję. W naszym przypadku idealnym kredytem będzie taki, któremu nie musimy poświęcać swojego cennego czasu. Musimy więc zacząć rozglądać się za ofertami, które posiadają minimum formalności. Chcielibyśmy pożyczkę bez zaświadczeń, ponieważ nie mamy czasu na to, żeby udowadniać naszą sytuację w placówce. Najlepiej żeby była to pożyczka na dowód. Na nasze szczęście, w internecie mamy mnóstwo takich ofert.

Dodatkowo, jeśli nasza zdolność kredytowa nie jest najlepsza, nie musimy się tym przejmować. Teraz, gdy już znamy swojego przyszłego pożyczkodawcę, musimy wypełnić prosty wniosek kredytowy, wypełniając go danymi z naszych dowodów osobistych. Wystarczy, że podamy swoje imię i nazwisko, swój numer pesel i numer dowodu jakim się posługujemy.

pożyczka

Potrzebny będzie nam też numer telefonu, ale w dzisiejszych czasach to żaden problem, chyba każdy z nas dziś posiada swój numer. Czasami podawanie dość wrażliwych i osobistych danych osobowych sprawia, że włącza się nasza czujność i nieufność. Jednak w tym przypadku nie musimy się tym martwić, informacje o nas są w pełni szyfrowane i zabezpieczone. Nie ma nawet najmniejszej możliwości, żeby nasze dane wpadły w jakieś niepowołane ręce.

Po wypełnieniu takiego wniosku, musimy go zaakceptować i wysłać. Osoba odpowiedzialna za weryfikację naszej prośby w ciągu paru minut zweryfikuje to, czy jesteśmy odpowiednią osobą na pożyczkę. Dodatkowo, nasz wniosek musimy potwierdzić telefonicznie. Jest to zabezpieczenie, w razie, jakby ktoś inny chciał spróbować wziąć kredyt na nasz numer telefonu.

Konsultant zadzwoni do nas i zada nam parę pytań potwierdzających nasz wniosek. Zajmie to dosłownie parę minut. Po takiej operacji, możemy być pewni, że pieniądze na naszych kontach pojawią się nie dalej niż do godziny, chociaż zdarzają się przypadki, że pożyczkodawca wysyła pieniądze na nasze konta nawet w piętnaście minut.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here