Internet to prawdziwa kopalnia informacji. Ponoć, szukając odpowiednio długo, można znaleźć odpowiedź na wszystkie nurtujące nas kwestie. Pytanie tylko, a ile te informacje są wiarygodne? Portale społecznościowe, a także inne, nawet najbardziej prestiżowe strony pełne są fake newsów. Czasem bywają tak sprawnie pokazane, że ciężko oddzielić prawdę od wymyślonego na poczekaniu stwierdzenia. Które, co należy również dodać, nijak ma się do rzeczywistości.

Aktualności z rynku e-commerce są tą dziedziną rynku, w której sytuacja zmienia się w sposób najbardziej dynamiczny. Statystyki, prognozy, najnowsze wiadomości, to coś, co prezentuje każdy serwis dla e-commerce. Patrząc na wyniki wyszukiwań, tylko w języku polskim, znajdziemy ponad 20 000 prężnie działających stron, portali, blogów, vlogów oraz kanałów na youtube w całości poświęconych tej tematyce. Ich poziom merytoryczny jest różny, a dane nie zawsze aktualne.

Idąc za badaniami ekonomistów z uniwersytetu warszawskiego, w pierwszej trójce serwisów prezentujących aktualności z rynku e-commerce znalazł się portal alterweb.pl. Co zadecydowało o jego sukcesie? Rzetelność danych, wysoki poziom merytoryczny i niezwykle przyjazny interfejs. Ten serwis dla e-commerce został również wyróżniony pod względem innowacyjnego podejścia do tematu. Przez to właśnie, aktualności z rynku e-commerce reprezentujące portal alterweb.pl są tak wysoko cenione i często cytowane w mediach.

Coraz więcej z nas rezygnuje z gazet papierowych na rzecz informacji znalezionej w mediach. Nie dziwi to już chyba nikogo. Jaką przewagę ma serwis dla e-commerce nad gazetą papierową przedstawiającą aktualności z rynku e-commerce? Szybkość w przekazywaniu informacji oraz dotarcie do szerszej grupy odbiorców. Dlatego też, strony takie jak portal alterweb.pl będą miały zawsze przewagę nad papierową wersją gazety, która nim trafi do druku, aż w końcu do kiosku, może okazać się już nieaktualna.

Serwis dla e-commerce to prężnie rozwijająca się gałąź informacyjna. A jak wiadomo, sprawdzone i rzetelne wiadomości zawsze są na wagę złota.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here